Dámeprádlo, váš sluha!

Služba Dámeprádlo je komplexní zastřešení domácích činností, které doma neděláme nikdo rád a tím je praní, sušení, žehlení a rovnání jakéhokoli oblečení nebo prádla.

Stačí jednoduchá věc. Vyměnit vaši pračku, sušičku a žehličku za náš Chytrý Box Dámeprádlo, který nahradí všechny tyto stroje a navíc budete mít ještě srovnáno.


1. Krok

Náš zákazník při první objednávce dostává Chytrý Box o proti vratné záloze 300 Kč. Chytrý Box umístí doma pro bezstarostné využití a naplnění (musí jít pohodlně zavřít víko).

2. Krok

Při naplnění Chytrého Boxu stačí navštívit www.damepradlo.cz vytvořit si objednávku a na stanovený čas k vám dorazí kurýr, nezapomeňte vždy uvést správné telefonní číslo.

3 Krok

Kurýr Dámeprádlo převezme Chytrý Box, potvrdí si s vámi objednávku a čas vrácení. Zákazník si může navolit dle svých potřeb službu, kterou poskytujeme
např. zákazník zvolí pouze sušení oblečení, tak pouze zařídíme sušení, nebo naopak využije full servis praní, sušení, žehlení a rovnání.

4 Krok

Kurýr dováží do 24 hodin zpět váš Chytrý Box. Dobu dodání lze domluvit individuálně a lze navolit v objednávce. Kurýr je v kontaktu se zákazníkem a případné upřesnění se řeší telefonicky.

Ušetřete čas a práci nechte na nás!

Vyper si na maximum!

Objednat vyprání!